-->>   

تاریخ و زمان


پنجشنبه ۳۰ خرداد
۱۳۹۸

16. شوال 1440


20. ژوئن 2019

جملات آموزنده


******************************
فرصتی برای همدلی PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 3
بدخوب 
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۸

به نام مونس مهربان

همۀ ما تو زندگی روزانه با مسائل و چالش های مختلفی روبرو هستیم که تمام فکر و ذهن ما رو به خودشون مشغول می کنن و خیلی وقتا روند عادی زندگیمون در اثر این مشکلات مختل میشه و روح و جسم ما رو حسابی بهم میریزه.

مشکل خیلی از ماها اینه که سعی می کنیم همۀ مسائل رو خودمون به تنهایی حل کنیم و حاضر نیستیم از کسی کمک بگیریم در حالی که شاید خیلی از مسائل رو بتونیم به تنهایی حل کنیم ولی بخش زیادی از اونها رو هم ممکنه نتونیم حل کنیم و همین مساله هست که ذهن و روح ما رو خدشه دار می کنه و باعث میشه که دچار مشکلات و دغدغه های فراوانی بشیم.

توی این شرایط یکی از کارایی که میتونه بهمون کمک کنه اینه که با یک دوست و یا یک فرد آگاه و باتجربه مشورت کنیم. اینجوری شاید بتونیم با استفاده از تجربه و تخصص اون فرد مسئله رو حل کنیم و یا حداقل اینکه با درد دل و صحبت کردن کمی سبک بشیم و به یه آرامش نسبی برسیم. چون تجربه ثابت کرده که این کار میتونه خیلی مفید باشه.

به همین خاطر انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر طی جلسات و صحبت هایی که با کارشناسان باتجربه داشته، ترتیبی صورت داده که شما اعضای محترم این انجمن اگر علاقمند بودید و دوست داشتید بتونید با دو تن از کارشناسان باتجربه و دلسوز و از مدرسین دانشگاه؛ جناب آقای خاتمی-جامعه شناس و سرکار خانم عباس مفرد-روان شناس، درد دل کنید.

بنابر این از این بعد شما میتونید با یک تماس با دفتر انجمن به شماره 5228910  برای هماهنگی و تعیین وقت ملاقات با یکی از کارشناسان محترم اقدام کنید.

توجه داشته باشید که حداکثر تا 48 ساعت پس از تماس شما، زمینۀ این دیدار صمیمانه و دلنشین فراهم میشه.

به امید اینکه ایامی سراسر با نشاط همراه با آرامش و بهروزی داشته باشید...

 

نظرات (0)